Süreklilik Sağla, Extra Bonus Kazan

Süreklilik Sağla, Extra Bonus Kazan

1.Arzbet müdavimi üyeler extra kazanıyor! Düzenli olarak oyunlarını Arzbet’ te oynayan kullanıcılarımız extra bonus kazanır, Arzbet fırsatlarından daha fazla yararlanırlar.
2.Oyunlarını düzenli olarak Arzbet’te oynayan üyelerimiz, aşağıda belirtilen şartlardan en az birini sağlamaları halinde belirtilen miktarlarda bonus kazanırlar:
-Ay içerisinde her biri minimum 100 TL ve üzeri olmak kaydıyla en az 15 gün yatırım yapan ve minimum 1.000 TL kaybı olan üyelerimiz 100 TL
-Ay içerisinde her biri minimum 100 TL ve üzeri olmak kaydıyla en az 20 gün yatırım yapan ve minimum 2.000 TL kaybı olan üyelerimiz 150 TL
-Ay içerisinde her biri minimum 100 TL ve üzeri olmak kaydıyla en az 30 gün yatırım yapan ve minimum 3.000 TL kaybı olan üyelerimiz 250 TL
3.“Süreklilik Bonusu” gün sayısı hesaplanırken her ayın 1’i ile 30’u arasındaki yatırımlarınız dikkate alınacaktır.
4.“Süreklilik Bonusu” talep edecek olan üyelerimizin, hak kazandıkları ayı takip eden ayın ilk günü (01.xx.2018) [email protected] mail adresine; mail başlığına(konu) ‘‘Süreklilik Bonusu Talebi’’ yazarak ve mail içeriğinde(metninde) Kullanıcı Adı, İsim Soyisim ve TC Kimlik Numarası bilgilerini belirtmeleri gerekmektedir.
5.Her ayın 1. günü sonuna kadar “Süreklilik Bonusu” talep edilmemesi durumunda ilgili bonus hakkınız ortadan kalkacaktır.
6.“Süreklilik Bonusu” talepleri her ayın 2. günü değerlendirmeye alınacak olup, hak kazanan üyelerimizin bakiyeleri her ayın 3. günü oyun hesaplarına eklenecektir.
7.“Süreklilik Bonusu” bakiyeniz ile para çekme işlemi yapabileceğiniz maksimum miktar bonusun 15 katı kadardır. Belirtilen miktarın üzerindeki bakiyeler düzenlenecektir.
8.“Süreklilik Bonusu” hesabına tanımlanan üyelerimizin mevcut bonus bakiyelerini 1 hafta içerisinde kullanmalıdırlar. 1 hafta içerisinde kullanılarak sıfırlanmayan veya para çekme işlemi yapılmayan bakiyeler iptal edilecektir.
9.Promosyonlarımız sadece kişiye özeldir. Üyelerimiz promosyonumuzdan yalnızca bir kez yararlanabilirler. Kural ihlali ve kural dışı hareket halinde bonus hakkınız ortadan kalkabilir ve oyun hesabınız kapatılır.
10.Promosyonlarımızdan yararlanan üyelerimiz genel şartlar ve kurallar ile birlikte tüm hüküm, kural ve koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.
11.Arzbet gerek duyulması halinde bonus şartlarını değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.
Detay icin tıklayınız.