BetgamesTV %25 Kayıp Bonusu


1.“BetgamesTV %25 Kayıp Bonusu” talep edilen gün ile bir önceki gün içerisindeki yatırım ve çekimleriniz dikkate alınarak minimum 100 TL kaybınız olması halinde tarafınıza verilmektedir.
2.Üyelerimizin “BetgamesTV %25 Kayıp Bonusu” promosyon hakları aşağıda belirtilmiş olan oranlar üzerinden hesaplanarak oyun hesaplarına aktarılacaktır:

KAYIP MİKTARLARI ORANLAR
100 TL ile 499 TL arası kayıplarınız için %10
500 TL ile 2.999 TL arası kayıplarınız için %15
3.000 TL ile 9.999 TL arası kayıplarınız için %20
10.000 TL ve üzeri kayıplarınız için %25

3.Almış olduğunuz “BetgamesTV %25 Kayıp Bonusu” promosyonunun çevrim şartı bulunmamaktadır. Aldıgınız bonus miktarı 200 TL ve üzerinde ise oyunlara katılmadan para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
4.“BetgamesTV %25 Kayıp Bonusu” ile oyunlara katılmanız halinde bakiyeniz, bonus miktarının 20 katı kadar olabilir. Belirtilen miktarın üzerideki bakiyeler, bu madde dikkate alınarak düzenlenecektir.
5.“BetgamesTV %25 Kayıp Bonusu” talep edilen gün ve bir önceki gün içerisindeki yatırım ve çekimleriniz dikkate alınarak verilmektedir. Geçmişe dönük bonus talebinde bulunulamaz.
6.Çevrim şartsız yatırım bonusu promosyonlarının herhangi birinden yararlanan üyelerimiz, kayıpları halinde yalnızca %5 oranında kayıp bonuslarından yararlanabilirler.
7.Bu promosyon aynı anda ikinci bir promosyon ile birleştirilemez.
8.Promosyonlarımız sadece kişiye özeldir. Kural ihlali ve kural dışı hareket halinde bonus hakkınız ortadan kalkabilir ve oyun hesabınız kapatılır.
9.Promosyonlarımızdan yararlanan üyelerimiz genel şartlar ve kurallar ile birlikte tüm hüküm, kural ve koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.
10.Arzbet gerek duyulması halinde promosyon şartlarını değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.
Detay icin tıklayınız